MENU
STARHOUSE residence, Hevlín 242 ukázat na mapě
Rezervace na čísle: +420 601 266 566
czende

Aktivity


Cyklostezka Brno - Hevlín - Vídeň

c01

Vítejte na Cyklostezce Brno - Vídeň, která Vás provede mezi dvěma středoevropskými metropolemi.
Navštívíte území jižní Moravy a dolnorakouský Weinviertel. Obě jsou proslulá vínem, vinicemi a svou vinařskou kulturou.Termální lázně v Laa an der ThayaVodní svět termálních lázní Laa je svým zůsobem jedinečný. Kromě různých bazénů Vás zvou četné odpočinkové zóny k relaxaci a oddechu. Léčivý pramen "Laa Thermal Nord I" obsahuje sodík, chlorid, jód a jiné minerály, které proudí do všech bazénů termálních lázní Laa.

(máte to od nás jenom 4 km)

Pro více informací klikněte zde
Vinařské stezky a vinařské cyklostezky

cyklo


Moravu protkává více než tisíc dvě stě kilometrů značených tras známých jako Moravské vinařské stezky, které vytyčila a spravuje Nadace Partnerství. Jakmile narazíte na symbol vinařských stezek, siluetu sklepa, jste na správné cestě. Stezky se klikatí vinařskou krajinou, zahýbají k vyhlídkám, procházejí sklepními uličkami a propojují významné vinařské obce.


Užitečné informace naleznete zde
AQUALANDMORAVIA Pasohlávky


pas

Aqualand Moravia je nejmodernější zábavní centrum v České republice, ve kterém si přijdou na své děti i dospělí. Čeká na Vás 20 různých tobogánů a skluzavek. Ti nejmenší se mohou vyřádit v dětských bazénech, pokořit šplhací sítě, nebo si zablbnout na skákadlech, či v dětském koutku.

( máte to od nás 24 km )

Pro více informací klikněte zde