MENU
STARHOUSE residence, Hevlín 242 ukázat na mapě
Rezervace na čísle: +420 601 266 566
czende

O rezidenci          Nově otevřená "STARHOUSE residence" se nachází v jihomoravské obci Hevlín na Znojemsku, necelé 2 km od hranic s Rakouskem.

          Pokud plánujete uzavřenou soukromnou akci, firemní team building či luxusní rodinnou dovolenou, je právě "STARHOUSE residence" tím ideálním místem pro uskutečnění Vašich představ.

          Stejně tak jako nadstandartní ubytování, Vám chceme nabídnout strávit nezapomenutelné zážitky v příjemném a diskrétním prostředí. Čeká na Vás komfortní posezení na terase u zahradního jezírka s vodopády, pro milovníky grilování pojízdný gril a dokonalou relaxaci si vychutnáte ve venkovní vířivce nebo v houpacích křeslech.


          Luxusní rezidence s vlastním střeženým parkovištěm s exluzivní zahradou disponuje dvěma apartmány se čtyřmi lůžky, z toho jeden včetně kuchyně, a dále třemi dvoulůžkovými pokoji zařízenými v moderním nadčasovém stylu. Součástí pokojů v přízemí je koupelna se sprchou, umyvadlem a samostatným WC. V podkrovních apartmánech jsou prostorné koupelny s vanou, sprchou i bidetem pro splnění Vašeho pohodlí.

          V přízemí se nachází velká společenská místnost s komfortně vybavenou kuchyní a klubovnou pro příznivce pool biliardu. Připravili jsme tady možnost zábavy pro malé i velké na X BOX ONE a společné chvíle můžete v klidu trávit u smarttelevize LED SAMSUNG s přípojením na internet na prostorné sedací soupravě. V kuchyni je Vám plně k dispozici velká americká lednice Haier s výrobníkem ledu, pro kulináře profesionální espresso DeLongi, mikrovlnná trouba, varná deska, trouba a myčka nádobí a to vše značky MORA, Sodastreem a další luxusní spotřebiče.

          Při zařizování naší residence jsme se co nejvíce chtěli přiblížit Vašim nárokům, proto je každý
z pokojů vybaven nejmodernejší elektronikou, LED televízory SAMSUNG, tablety LENOVO a ASUS, (připojení k WIFI je samozřejmostí), pro Ty náročnejší, kteří potřebují občas kontrolovat svoji firmu máme možnost i pevného připojení na každém pokoji. Pokoje bez kuchyně jsou vybaveny vinotékou GUZZANTI a kapslovými kávovary CREMESSO.


          Přes parné dny je celý objekt klimatizován a pro zimu máme připravené podlahové topení.

          Pro hosty, kteří k nám přijeli pouze za odpočinkem a nemají chuť trávit čas vařením a chystáním, zajistíme podle jejich požadavků snídaně a na obědy i večeře máme pár tipů okolních restaurací, kde si mohou vybrat jídla dle svých přání a chutí, případně i s donáškovou službou. Rádi Vám každé ráno přichystáme snídani ZDARMA (podáváme mezi 8.00-10.00 hod.)

          Naší prioritou je vyjít vstříc jakémukoliv Vašemu přání, a proto nabízíme možnost zajištění občerstvení, zapůjčení jízdních kol, cabrioletu pro výlety po Moravě i Rakousku (poplatek 20,-€/den, při obsazení celé vily nad 3 dny je zapůjčení zdarma, kauce 500,-€). Zajistíme dovoz i odvoz našich hostů ( za poplatek 0,50€/km). Samozřejmě jsme mysleli i na ty nejmenší, pro které je přichystána spousta hraček, koník PONY a pro malé nebo i velké umělce taky CHYTRÁ ZEĎ. Pokud cestujete s Vašimi zvířecími mazlíčky, po předchozí dohodě je možné je také u nás ubytovat ( pouze malé rasy).

         Chceme proměnit každou Vaši chvíli strávenou v "STARHOUSE residence"
v nezapomenutelný zážitek, a proto zajistíme stoprocentní soukromí Vám i Vašim blízkým pronájmem celé rezidence nebo jednotlivých pokojů bez přítomnosti jiných hostů.

Podmínky týkající se storna
. Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte do 3 dní před datem příjezdu, nebude vám účtován žádný poplatek.
. Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte pozdě nebo nedorazíte vůbec, bude vám účtováno 30% z ceny celé rezervace.
. Neplatí se žádná záloha.

          Jakékoliv dotazy ohledně ubytování, zajištění jídla, či ostatních aktivit Vám velmi rádi zodpovíme a jsme připraveni Vaše požadavky vyřešit individuální nabídkou.
Pro luxusní zážitky a chvíle odpočinku jsme pro Vás připravili:

s01 s02
                             Příjemná atmosféra                                                                                                                              Prostorné posezení

01 02
                               Práce... i odpočinek                                                                                                                             Stoly i pro větší společnost

03 gr
                               Originálně vybavená kuchyń                                                                                                               Grilování na terase

04 05

\r\n                                       Luxusní odsávač                                                                                                                            
Barové posezení s kutily

l01 vv         

                          Americká lednice HAIER                                                                                                                Prostor a elegance